ANETA LANGEROVÁ S KAPELOU A SMYČCOVÝM TRIEM

středa 08. prosinec 2021, 19:00

Aneta Langerová Dvě slunce aneb Jak krásné je být milován koncertní turné s kapelou a smyčcovým triem. VSTUPENKY.*

Aneta Langerová se po vzácném čase Na Radosti vydala domů do svého nitra a stala se pozorovatelem nových příběhů. Následovat Anetu do světa dvou sluncí znamená zaposlouchat se do tónů hudebního časoprostoru duše. Vnímavý pozorovatel v každém z nás se může vydat na cestu fantazie a setkat se s odvážnými alkami, vědomým stromem, příběhy Marie, Bílého Dne či Antonína. Společně se vyšplháme na vysokou horu, odkud na obloze uvidíme táhnout obrazy snů toužícího netopýra, boj větrných mlýnů, bouři ve sklenicích vody, ale také tkáně lesů a řek divokých. Někteří z nás snad pocítí závrať z toho, Jak krásné je být milován, z pokorného ptačího tance anebo z pocitu, že život v absolutním míru máme na dosah. Album Dvě slunce vyšlo na podzim 2020 a nyní přichází rozzářit i vás. Zaposlouchat se do nových příběhů budou moci všichni fanoušci na koncertním turné, na kterém Anetu doprovodí její kapela společně se smyčcovým triem. Těšit se tak můžete na zkušené muzikanty jako je klavírista a producent nové desky Jakub Zitko, bubeník Martin Kopřiva, baskytarista Miloš Klápště, kytarista Ludvík Kulich, violoncellistka a zpěvačka Dorota Barová, houslistka Veronika Vališová a violista Vladan Malinjak.

„Věřím, že vám nové písně budou dobrými společníky. Každý z příběhů má svou vlastní atmosféru. Ta vás třeba zavede blíž k tišině vlastní duše. Tak jako mne. Těším se, že se všichni opět setkáme na živých koncertech našeho turné, kde si je společně zazpíváme. Už se nemohu dočkat až budeme zase na cestách, má to své kouzlo. Moc mi chyběla interakce s publikem. Atmosféra živého hraní je nenahraditelná. Ať hudba zní a slunce svítí,“ říká Aneta.

Veškeré informace o Anetě, vystoupeních a předprodeji vstupenek naleznete na:

www.langerovaaneta.cz
www.facebook.com/AnetaLangerovaOfficial/
www.instagram.com/langerova_aneta/

Videoklip Aneta Langerová – Tělo 2086 (oficiální video): https://youtu.be/uQwpcwizfGY
Videoklip Aneta Langerová Dvě slunce (oficiální video): https://youtu.be/JKPL4uv9Hz4
Videoklip Aneta Langerová – Bílý Den (oficiální video): https://youtu.be/4UqjOTv2SGY

Album Dvě slunce na: iTunes, Spotify, Supraphonline a dalších digitálních službách: https://anetalangerova.lnk.to/DveSlunce

*

Vstupem na akci a koupí vstupenky se zavazujete dodržovat aktuálně platná epidemiologická nařízení Vlády ČR, Ministerstva zdravotnictví a hygienické stanice.

Při příchodu musí všichni diváci starší 12 let prokázat splnění jedné z následujících podmínek vstupu:

- prodělání laboratorně potrvzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů přede dnem konání pořadu

- aplikaci očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín), musí uplynout nejméně 14 dní

- u návštěvníků mladších 18 let, osob s kontraindikací k očkování a osob rozočkovaných lze k prokázání bezinfekčnosti použít i RT-PCR test starý nejvýše 72 hodin.

Navíc všichni přítomní musí mít po celou dobu nasazený respirátor bez výdechového ventilu min. třídy FFP2 (KN95 / N95).

Další informace

  • místo konání:Šemberovo divadlo
  • termín konání:středa 08. prosinec 2021, 19:00
  • vstupné:600 Kč
  • koupit vstupenky:ONLINE vstupenky
  • akce na facebooku: 
« Prosinec 2021 »
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Projekty

  • bubenicky festival logo

  • hudbapomaha


Partneři