DOPIS ABONENTŮM VE VYSOKÉM MÝTĚ

pátek 11. září 2020, 11:57

Vážení příznivci divadla ve Vysokém Mýtě,

v posledních dnech jste se na nás obrátili s množstvím dotazů, dovolujeme si je proto shrnout:

Jsem držitelem abonentky, mám stoprocentní jistotu, že jím budu i nadále?

Ano. VYSOKOMÝTSKÁ KULTURNÍ, o. p. s. garantuje stávajícím předplatitelům, že obdrží divadelní předplatné pro další sezónu. Z tohoto důvodu jsme vyhradili pro tento případ speciální přednostní termín předprodeje pro naše stávající příznivce, kterým je  5.10. – 7.10. 2020.

Proč nemohou být zachována naše stávající místa?

V současné době je divadlo v rekonstrukci, součástí které je i výměna sedadel. Dochází k  jinému uspořádání řad i počtu sedadel v nich.

Jak mám reagovat v případě zdravotní neschopnosti nebo v jiném opodstatněném případě, kdy nemohu ve stanovených dnech divadelní předplatné zakoupit?

I na tyto opravdu výjimečné případy myslíme. Prosíme, pošlete nám do 4.10. žádost (doporučeně poštou  nebo e-mailem) s odůvodněním, kvůli kterému se nemůžete k předprodeji v uvedené dny dostavit a my Vám vybereme některé ze zbývajících míst. V žádosti, prosím, uveďte vaše jméno, tel. kontakt a  e-mail. Tímto krokem Vám návštěvu v divadle pro další období opět garantujeme. Předání těchto abonentek domluvíme s žadateli individuálně.

Adresa pro zaslání písemných žádostí: Turistické informační centrum, nám. Přemysla Otakara II. 96, 566 01 Vysoké Mýto

E-mailová adresa pro zaslání žádostí: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Mohu divadelní předplatné zakoupit i svým známým?

Abonentka je vydaná na jméno a je v průběhu prodeje nepřenosná. Pokud budou zájemci přicházet postupně k přepážce, u  které budou zároveň  vybírat své místo z nového uspořádání sedadel, nebude možné zakoupit více abonentek najednou než ty, které byly vydané na uvedené jméno minulou divadelní sezónu.  Je to jediné možné a zároveň spravedlivé řešení. Na otázku, kdy není možné abonentku osobně vyzvednout ze závažných důvodů jsme odpověděli již v předchozí otázce.

Kdy mám přijít, abych měl jistotu svého stávajícího nebo podobného místa v sále?

Na tuto otázku odpovědět nedokážeme. Ve dnech, kdy dojde k prodeji divadelního předplatného, bude na přepážkách posílena služba. První den prodlužujeme otevírací dobu do 18.00 hodin. Vstup do budovy Turistického informačního centra bude pro zájemce o koupi divadelního předplatného umožněn až v daný čas, tj. dne 5.10. ve 14:30 hodin. Uvnitř budovy bude třeba zachovat odstupy a dodržovat i další hygienická opatření, která souvisí se situací, ve které se v současné době nacházíme. Zájemci budou do budovy přicházet postupně a jejich počet bude hned u vchodu koordinován.

Závěrem…

Zkusme  na danou situaci pohlížet pozitivně.  Město Vysoké Mýto v současné době dokončuje nový interiér divadla, který zajistí vyšší komfort a  tím i lepší divadelní prožitek.

Ano, nemůžeme garantovat, že se na divadelní prkna budete v budoucnu i nadále dívat ze stejného sedadla. Naší garancí a bonusem pro další období je ale skutečnost, že s Vámi v přednostním režimu počítáme i nadále. Možná s jiným úhlem pohledu z hlediště, ale stále s  jistotou přednostního práva k zakoupení abonmá.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na setkání s Vámi.

Martina Skálová – dramaturg divadelních představení

Bc. Vojtěch Sedláček - vedoucí M-klubu

Ing. Dagmar Sabolčiková, MBA – ředitelka společnosti VYSOKOMÝTSKÁ KULTURNÍ, o. p. s.

Ve Vysokém Mýtě dne 7. září 2020                                                                                                                         

« Říjen 2020 »
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Projekty

  • bubenicky festival logo

  • hudbapomaha


Partneři